Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,885 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

132,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043817
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 132,700 €
  • Cena po m2 : 2884.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Prodaja-dvosoban-45m2-bulevar patrijarha Pavla ID#11728…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

123,600 €

Prodajemo kompletno namešten renoviran stan kod Betanije. Stan je savršeno koncipiran za izdavanje, u njemu je sve novo, stilski uklopljeno da ni…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

142,200 €

Novi Sad, Telep, Trosoban stan od 75m2 je speman da bude dom novim stanarima. Prostran, topao, uređen,ima dnevni borava…

  • Soba: 3.0
  • 1,896 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

128,500 €

Na prodaju dvoiposoban stan površine 44 m²- Telep…

  • Soba: 2.5
  • 2,920 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Socijalno

128,750 €

Stan na prodaju u Kraljevom parku – funkcionalan, kompletno opremljen Na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u Kraljevom parku, prodaje se fu…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

125,150 €

52m2, dvoiposoban. Namešten. …

  • Soba: 2.5
  • 2,407 €/m2
  • 52 m2