Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,004 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

138,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043818
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 138,200 €
  • Cena po m2 : 3004.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

128,500 €

Petosoban stan na Klisi, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan petosoban stan u naselju Klisa, u Novom Sadu. Stan je površine 94m2, nalazi se n…

  • Soba: 4.5
  • 1,367 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

138,000 €

Prodaja Novi Sad-Dvoiposoban na Novoj Detelinari, namešten, 53m2 ID#10875…

  • Soba: 2.5
  • 2,604 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Podbara

147,000 €

* Podbara - Dvosoban stan *…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

143,250 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2