Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,050 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

137,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043822
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 137,250 €
  • Cena po m2 : 3050.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Rađen po meri ODLIČAN 2.0 STAN NA PRODAJU - 42m2-Bulevar Evrope ID#11594…

  • Soba: 1.5
  • 3,333 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Banatić

144,200 €

Kompletno renoviran dvoiposoban stan na top lokaciji – Železnička stanica…

  • Soba: 2.5
  • 2,444 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,200 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, manja zgradica sa…

  • Soba: 2.5
  • 2,478 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

PRODAJA-DVOIPOSOBAN-49M2-GRBAVICA ID#11828…

  • Soba: 2.5
  • 2,755 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

146,500 €

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om…

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2