Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,004 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

138,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043823
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 138,200 €
  • Cena po m2 : 3004.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

135,960 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Veternk

140,300 €

Veternik odličan četvorosoban uskoro useljiv stan …

  • Soba: 4.0
  • 1,594 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Na prodaju dvosoban stan 54m2 na Detelinari, sa prelepim pogledom na školu i park. Potpuno renoviran pre par godina i spreman za useljenje. Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Podbara

148,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,151 €/m2
  • 47 m2