Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,050 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

137,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043824
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 137,250 €
  • Cena po m2 : 3050.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Super ponuda - Prodaje se noviji dvosoban stan na Novoj Detelinari-Novi Sad ID#5237…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Grbavica

135,000 €

PRODAJE SE DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI, DUPLEX U KOLO SRPSKIH SESTARA.  Lav 2020 nekretnine. Agencijska provi…

  • Soba: 2.5
  • 2,547 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Liman 1

142,000 €

Dvoiposoban stan na Limanu 1 ID#10629…

  • Soba: 2.5
  • 2,958 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

• Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2