Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,798 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

176,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043825
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 176,250 €
  • Cena po m2 : 2797.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

173,120 €

Dvoiposoban stan u Petrovaradinu Agencija Moj Dom prodaje, lep, prostran, dvoiposoban stan u Petrovaradinu. Površina stana je 84m2, koncipiran je ka…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Grbavica

168,000 €

* Novi Sad - Grbavica *…

  • Soba: 3.0
  • 2,667 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

169,500 €

Severni Telep-Useljiv Četvorosoban stan 68 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,493 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

Mise Dimitrijevica, dupleks. Lako se moze preurediti u cetvorosoban stan uz minimalno ulaganja. Dvorisno orijentisan bez…

  • Soba: 3.0
  • 2,225 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Lipov gaj

185,000 €

Prodaje se luksuzan trosoban stan sa krovnom terasom – Lipov gaj ID#6521…

  • Soba: 3.0
  • 2,342 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2