Novi Sad - Detelinara

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,985 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

176,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043826
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 176,100 €
  • Cena po m2 : 2984.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

185,400 €

Novi Sad-Podbara, Kosovska, 76m2,128750 eur ID#1711…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Sajmište

172,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,380 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Salajka

171,800 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,420 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

171,000 €

Stan odličnog rasporeda sa parking mestom – Grbavica…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

184,385 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 4.0
  • 2,276 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Podbara

175,000 €

Fenomenalan dvosoban stan od 47m² na Podbari – svetao, prostran, idealan za život i investiciju! Predstavljamo vam izuzetan dvosoban stan od 47m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,723 €/m2
  • 47 m2