Novi Sad - Podbara

NOVI SAD. PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN. POSEDUJE PODRUMSKU PROSTORIJU, TAVANSKI PROSTOR I ZAJEDNIČKU BICIKLANU(Svet nekretn

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,848 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

242,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043828
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 242,050 €
  • Cena po m2 : 2847.65 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

NOVI SAD. PODBARA.DVOIPOSOBAN STAN. POSEDUJE PODRUMSKU PROSTORIJU, TAVANSKI PROSTOR I ZAJEDNIČKU BICIKLANU(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

240,900 €

Podbara, Povrat pdv-a, Uknjižen, Useljiv ! ID#10883…

  • Soba: 3.0
  • 3,300 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

242,050 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Cara Dušana

236,900 €

Luksuzan trosoban stan na prodaju – Novi Sad, ulica Cara Dušana | Mir, kvalitet, SMART sistem U ponudi je fenomenalan trosoban stan, smešten u mir…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Kej

250,000 €

Prodaja trosobnog stana, Kej, 71m2 ID#11616…

  • Soba: 3.0
  • 3,521 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Salajka

240,000 €

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan.…

  • Soba: 3.0
  • 2,330 €/m2
  • 103 m2