Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO RENOVIRAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,956 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043861
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 2956.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Inđija

154,500 €

PRODAJE SE ODLIČAN STAN U INĐIJI.HodnikDve terase,jedna ustakljenaDnevni boravak,tri spavaće sobe,dva kupatila,dve os…

  • Soba: 4.0
  • 1,644 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

154,700 €

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,683 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

RB:12313131…

  • Soba: 5.0
  • 1,577 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Novo Naselje

152,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,177 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2