Novi Sad - Novo Naselje

NOVI SAD.NOVO NASELJE.DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,622 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043865
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2621.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/4

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

139,100 €

Novi Sad ,Salajka,stan se nalazi na prvom spratu izgrađen pre dvadesetak godina. Nameštena kuhinja i dva ugradna am…

  • Soba: 3.5
  • 1,253 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Novoj Detelinari, sa dve terase. Veoma popularna lokacija, sa blizinom škole, vrtića i svih sadržaja za moderan ži…

  • Soba: 2.5
  • 2,622 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

139,050 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,397 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

141,700 €

Podbara, Novi Sad, 1.5-soban stan, 43 m², 5/5 sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,295 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

139,050 €

Odličan noviji dvosoban stan u blizini centra i bulevara Oslobođenja …

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

138,750 €

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 61 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,275 €/m2
  • 61 m2