Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM.ČETVOROSOBAN STAN.PRODAJE SE NAMEŠTEN.TRI NIVOA, TRI MOKRA ČVORA.POGODAN ZA IZDAVANJE(Svet nekretnine,

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,717 €/m2
  • Površina: 120 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043868
  • Površina : 120 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 1716.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.SAJAM.ČETVOROSOBAN STAN.PRODAJE SE NAMEŠTEN.TRI NIVOA, TRI MOKRA ČVORA.POGODAN ZA IZDAVANJE(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

199,000 €

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan 88 m2 sa pogledom na Frušku Goru …

  • Soba: 3.5
  • 2,261 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

198,970 €

Nov troiposoban stan na početku Telepa ID#9049…

  • Soba: 3.5
  • 2,584 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

215,000 €

Novi Sad, Avenija Garden, Lux namešten trosoban stan sa garažom…

  • Soba: 3.0
  • 3,583 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

201,730 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,967 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Centar

198,900 €

Hitna prodaja! Porodičan funkcionalan stan u užem centru grada na 4. spratu. Idealna lokacija za život. U blizini su svi potrebni sadržaji i izdvo…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga. …

  • Soba: 5.0
  • 1,904 €/m2
  • 112 m2