Novi Sad - Bulevar Evrope

NOVI SAD. BULEVAR EVROPE.JEDNOIPOSOBAN STAN. U STANU OSTAJE AMERIČKI PLAKARU SOBI I UGRADNA KUHINJA(Svet nekretnine, No

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,015 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043873
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 3014.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

NOVI SAD. BULEVAR EVROPE.JEDNOIPOSOBAN STAN. U STANU OSTAJE AMERIČKI PLAKARU SOBI I UGRADNA KUHINJA(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

125,660 €

Jednoiposoban stan 44m2 u novogradnji …

  • Soba: 1.5
  • 2,856 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Podbara

123,500 €

Novi Sad, Podbara, lep jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 3,338 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

129,780 €

Nov jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 42 m2