Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.SNIŽENA CENA STANA. Polunamešten, dvorišno orijentisan dvosoban stan, preko puta Sajma

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,698 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043875
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 2697.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.SNIŽENA CENA STANA. Polunamešten, dvorišno orijentisan dvosoban stan, preko puta Sajma. Postoji mogućnost preuređenja stana, pregrađivanja dnevnog boravka, i može da se dobije trosoban funkcionalan stan. Stan je odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Poseduje sigurnosna ulazna vrata, kuhinju rađenu po meri od medijapana, dnevni boravak i spavaću sobu sa ugradnim plakarom i lođom, zastakljenu terasu (pvc stolarija), renovirano kupatilo sa protočnom toplom vodom i ormarićima od medijapana, hrastov parket, Ugrađeni plakari i garderoberi sa velikim prostorom za odlaganje,. Postoji mogućnost kupovine garaže od 15 m² i dodatnog garažnog mesta. Zgrada je  kvalitetne gradnje sa fasadnom ciglom i „sendvič“ zidovima odlične toplotne izolacije.  Zgrada ima uveden optički internet i video nadzor. Postoji pripadajuća ostava u potkrovlju i zajednička biciklana u prizemlju zgrade .(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405) 

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

173,000 €

NA PRODAJU!!!Cetvorosoban trostrano orijentisan stan,u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frusku Goru,nalazi se…

  • Soba: 4.0
  • 2,276 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

168,500 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,407 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

172,800 €

Agencija Moj Dom vam nudi stan u strogom centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – idealan kako za život, tako i kao odlič…

  • Soba: 3.0
  • 3,142 €/m2
  • 55 m2