Novi Sad - Centar

NOVI SAD.CENTAR. DVE ODVOJENE GARSONJERE. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 4,120 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043877
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 4120.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/5

NOVI SAD.CENTAR. DVE ODVOJENE GARSONJERE.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

198,900 €

Hitna prodaja! Porodičan funkcionalan stan u užem centru grada na 4. spratu. Idealna lokacija za život. U blizini su svi potrebni sadržaji i izdvo…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prodaja stana Nova Detelinara, Dupleks (84m2+24m2), Dvostrano orijentisan ID#9484…

  • Soba: 5.0
  • 2,452 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

200,000 €

Futoška, 77m2, troiposoban! …

  • Soba: 3.5
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

213,660 €

TELEP - Odličan četvorosoban stan u izgradnji 82m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,606 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

206,000 €

Prodaje se prelep trosoban porodičan stan na Bulevaru Evrope. Nalazi se na četvrtom spratu odlične i održavane zgrade. Stan se sastoji od velikiko…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 87 m2