Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD. NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,400 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

193,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043879
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 193,800 €
  • Cena po m2 : 3400.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

185,400 €

Novi Sad - Centar Na prodaju komforan, trosoban, porodičan stan od 76m2. Stan se nalazi u Kosovskoj ulici, na svega 2 minuta hoda od centra grada. Po…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

188,500 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 3.0
  • 2,618 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Detelinara

193,800 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

197,871 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 4.0
  • 2,868 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 1

200,000 €

Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dv…

  • Soba: 3.0
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,850 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 78 m2