Novi Sad - Adice

NOVI SAD.ADICE.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,943 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043881
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2942.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

121,500 €

Novi Sad, Podbara, odmah useljiv i uknjizen dvosoban stan od 41m2 dvorišno orijentisan idealan za život  Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,963 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Novo Naselje

131,840 €

Novi Sad, Novo Naselje - dvosoban stan, 44m2 …

  • Soba: 2.0
  • 2,996 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

130,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,604 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

120,500 €

Ekskluzivno u ponudi!Predstavljamo vam izuzetan, elegantno uređen stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sa…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Apartman u pešačkoj zoni – centar Novog Sada, odlična investicija…

  • Soba: 1.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

125,000 €

Nudimo vam lep i komforan stan novije gradnje na Detelinari u jednoj od poslenjih zelenih oaza Novog Sad. Zgrada je okružena zelenilom kao i velikim …

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 45 m2