Novi Sad - Centar

NOVI SAD.CENTAR.DVOSOBAN STAMN. PLUS 170 M2 TERASE.Uz stan pripada i podrumska prostorija, kao i mogućnost zakupa dodat

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 4,292 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043885
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 4291.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

NOVI SAD.CENTAR.DVOSOBAN STAMN. PLUS 170 M2 TERASE.Uz stan pripada i podrumska prostorija, kao i mogućnost zakupa dodatne ostave na međuspratu po simboličnoj ceni. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

211,000 €

Centar, stari grad. 72m2. Salonski stan! …

  • Soba: 2.5
  • 2,931 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,800 €

PRODAJA-TROSOBAN-71M2-BULEVAR OSLOBOĐENJA-VISOKO PRIZEMLJE ID#11798…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

198,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,870 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

203,530 €

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Centar

198,000 €

* Novi Sad - Centar *…

  • Soba: 3.0
  • 3,143 €/m2
  • 63 m2