Novi Sad - Liman 4

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,169 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043886
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 3169.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/7

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Podbara

250,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

238,000 €

Prodaje se stan od 68m2 , uknjižen ID#11791…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

250,600 €

Podbara-direktna prodaja-Veliki Trosoban stan 94 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2