Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMETŠTEN STAN.Zgrada poseduje lift koji vodi direktno u garažu, što zna?

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,605 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

245,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043887
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 245,150 €
  • Cena po m2 : 3605.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMETŠTEN STAN.Zgrada poseduje lift koji vodi direktno u garažu, što značajno povećava komfor svakodnevnog života.Postoji mogućnost kupovine garažnog parking mesta.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

250,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog S…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Centar

247,200 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD- Centar, 96m2, 247200 e ID#8524…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

255,000 €

Novi Sad, JODNA BANJA, retko u ponudi, SALONSKI STAN od 117m2. Stan ima dva ulaza iz same zgrade i dodatno i ulaz pre…

  • Soba: 4.0
  • 2,179 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2