Novi Sad - Adice

NOVI SAD.ADICE.TROSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN.SA PARKING MESTOM.Plus 40m2 dvorišta koje pripada samo ovom stanu(Svet nek

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,500 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

152,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043888
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 152,500 €
  • Cena po m2 : 2500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/2

NOVI SAD.ADICE.TROSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN.SA PARKING MESTOM.Plus 40m2 dvorišta koje pripada samo ovom stanu(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

154,500 €

RB:12313131…

  • Soba: 5.0
  • 1,577 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Klisa

149,000 €

Kompletno namešten stan na Klisi – novogradnja 2020, niski troškovi…

  • Soba: 3.5
  • 2,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

158,620 €

Na prodaju dvosoban stan 49m2 sa pogledom na Frušku goru-Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

149,550 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 2.5
  • 2,719 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2