Novi Sad - Detelinara

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,825 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

155,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043933
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 155,350 €
  • Cena po m2 : 2824.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/3

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

160,150 €

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,906 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

146,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,400 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

155,500 €

ODLIČAN STAN NA PRODAJU - BULEVAR OSLOBOĐENJA - FUTOŠKA ID#11810…

  • Soba: 2.0
  • 3,793 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Grbavica

150,000 €

Na prodaju dvosoban stan površine 53 m², smešten u mirnom delu Grbavice, idealan za porodični život. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgr…

  • Soba: 2.0
  • 2,830 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,500 €

Dvoiposoban na Novom naselju…

  • Soba: 2.5
  • 2,568 €/m2
  • 59 m2