Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,536 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

225,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043944
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 225,700 €
  • Cena po m2 : 2535.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Satelit

216,300 €

Troiposoban Stan 66 m² – Novo Naselje – Renoviran, Uknjižen…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Podbara

220,000 €

DVOSOBAN STAN – 64m² –…

  • Soba: 2.0
  • 3,438 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Centar

216,300 €

Komforan, namešten dvosoban stan, sa terasom, u centru Novog Sada-retko u ponudi …

  • Soba: 2.0
  • 3,380 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

226,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Detelinara

216,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoi…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,050 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.5
  • 2,718 €/m2
  • 85 m2