Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,536 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

225,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043945
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 225,700 €
  • Cena po m2 : 2535.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

216,300 €

Samo kod nas, prodaja luksuzno opremljenog stana, Bulevar Evrope. Uknjižen ID#4734…

  • Soba: 2.5
  • 3,666 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

220,600 €

NOVI SAD, NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 119 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

223,600 €

Petrovaradin-Trosoban Dupleks 97 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,305 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Liman 3

233,000 €

Renoviran trosoban stan 78 m² – Liman 3, Narodnog fronta – prazan, odmah useljiv…

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 78 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,750 €

NA PRODAJU - Stan površine 96m² sa panoramskim pogledom + 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,414 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

219,400 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 71 m2