Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,819 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

76,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043946
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 76,100 €
  • Cena po m2 : 2818.52 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Centar

84,000 €

Garsonjera u centru Novog Sada, 24 m², prizemlje…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Novo Naselje

82,400 €

NOVI SAD, NOVO NASELJE, 30m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,848 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

71,070 €

Adice-Telep, Novi Sad - jedinstvena garsonjera sa parking mestom …

  • Soba: 0.5
  • 2,632 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

73,150 €

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan p…

  • Soba: 1.5
  • 2,438 €/m2
  • 30 m2