Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,531 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

230,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043947
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 230,300 €
  • Cena po m2 : 2530.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

231,100 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 85 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,719 €/m2
  • 85 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

224,500 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 4.0
  • 2,494 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Liman 3

232,780 €

ODLIČAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 …

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 78 m2

Petrovaradin, Trandžament. POGLED

227,000 €

Petrovaradin, Trandžament. POGLED NA DUNAV I NOVI SAD - PORODIČAN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I PARKING MESTOM! Stan je površine 78m2, u osnovi troip…

  • Soba: 3.5
  • 2,910 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Novo Naselje

221,400 €

Ovaj izuzetno funkcionalan četvorosoban stan od 90m² nudi savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti. Stan je dupleks strukture, pri čemu donj…

  • Soba: 4.0
  • 2,838 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

225,055 €

Prodaja trosobnog stana 95 m² kod Sajma – kvalitetna gradnja, fasadna cigla, odlična lokacija Novi Sad Na prodaju prostran trosoban stan površin…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 95 m2