Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,745 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

109,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043948
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 109,800 €
  • Cena po m2 : 2745.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

115,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,827 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,106 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Detelinara

101,000 €

Kompletno nameštena garsonjera sa odvojenom kuhinjom i terasom – mirna lokacija na Detelinari…

  • Soba: 1.0
  • 3,156 €/m2
  • 32 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,910 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,798 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

115,500 €

Prodaja stana- jednosoban - Bulevar Oslobođenja ID#11649…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 33 m2