Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,536 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

225,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043949
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 225,700 €
  • Cena po m2 : 2535.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

217,250 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Socijalno

226,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

218,300 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 4.0
  • 2,509 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

225,000 €

Novi sad, Telep, novogradnja. Useljenje do kraja decembra 2025. Cena je sa PDV -om, mogućnost povrata PDV-a za kupce pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

230,269 €

Novi Sad, Telep, Prelep četvorosoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,524 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Telep

217,000 €

• Soba: 4.0
  • 2,438 €/m2
  • 89 m2