Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,819 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

76,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043950
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 76,100 €
  • Cena po m2 : 2818.52 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

82,400 €

U ponudi je prijatan i funkcionalan jednosoban stan od 28 m², smešten u mirnom delu grada. Prostor je dobro organizovan, a velika terasa dodatno dop…

  • Soba: 1.0
  • 2,943 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Satelit

85,550 €

Novi Sad-SatelitKompletno renoviran jednosoban stan  na Satelitu sa odvojenom kuhinjom.Stan se nalazi na …

  • Soba: 1.0
  • 2,950 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

72,800 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 5.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 0.5
  • 2,912 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

• Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Cara Dušana

66,950 €

Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade,…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 22 m2