Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,679 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

142,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043951
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 142,000 €
  • Cena po m2 : 2679.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

132,100 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,811 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

133,900 €

Bulevar oslobođenja, odličan 2.0 stan ID#9563…

  • Soba: 2.0
  • 2,349 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Centar

135,000 €

Novi Sad,Širi Centar,trosoban stan,komforan u nadograđenom delu starije zgrade.Odličan raspored za porodicu.Kuhinja o…

  • Soba: 3.0
  • 1,985 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Troiposoban dupleks 81m² na Adicama, 2. sprat, novogradnja, parking uključen…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2