Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,531 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

230,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043952
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 230,300 €
  • Cena po m2 : 2530.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

223,100 €

Salajka-Fantastičan Troiposoban Dupleks 83 m2 u Izgradnji sa Parking Mestom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 2,688 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

229,200 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Detelinara

231,750 €

Četvoroiposoban stan Nova Detelinara 231.750€…

  • Soba: 4.5
  • 2,492 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Novo Naselje

230,000 €

Četvorosoban stan, 84 m², Novo Naselje, Novi Sad…

  • Soba: 4.0
  • 2,738 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Detelinara

224,300 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,854 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Liman 3

231,750 €

Trosoban - Liman3…

  • Soba: 3.0
  • 2,971 €/m2
  • 78 m2