Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,810 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

81,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043953
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 81,500 €
  • Cena po m2 : 2810.34 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

82,400 €

Garsonjera na Bulevaru Evrope, Novi Sad, 24 m²…

  • Soba: 0.5
  • 3,433 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Novo Naselje

87,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Novo Naselje ID#10550…

  • Soba: 1.0
  • 2,719 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

87,500 €

Na prodaju nova garsonjera 26m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,365 €/m2
  • 26 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

87,100 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 1.5
  • 1,853 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Satelit

82,400 €

jednosoban stan 30m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruz…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

72,100 €

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan 53m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,803 €/m2
  • 40 m2