Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,536 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

225,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043954
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 225,700 €
  • Cena po m2 : 2535.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

216,300 €

Komforan, namešten dvosoban stan, sa terasom, u centru Novog Sada-retko u ponudi …

  • Soba: 2.0
  • 3,380 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

231,100 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 85 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,719 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Liman 3

218,360 €

Novi Sad, Liman 3, Odlično komplet renoviran, trosoban stan u višespratnici nadomak Limanskog parka i Dunava. Odlično…

  • Soba: 3.0
  • 2,951 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

226,600 €

Na prodaju salonski stan u centru Novog Sada – kod Riblje pijace U ponudi je izuzetno retka i atraktivna nekretnina – autentičan salonski stan s…

  • Soba: 2.5
  • 2,666 €/m2
  • 85 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

222,000 €

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi…

  • Soba: 4.0
  • 2,265 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Sajmište

226,600 €

ČETVOROSOBAN KOD SAJMA…

  • Soba: 5.0
  • 2,079 €/m2
  • 109 m2