Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,819 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

76,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043955
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 76,100 €
  • Cena po m2 : 2818.52 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine j…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

HITNA PRODAJA – POSLOVNI PROSTOR U CENTRU, ŽELEZNIČKA ULICA…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Sajmište

84,300 €

NOVI SAD.SAJAM.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,242 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

66,950 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Futog

84,150 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 39 m2 na Prvom spratu-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,214 €/m2
  • 38 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2