Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,731 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

109,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043956
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 109,250 €
  • Cena po m2 : 2731.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

112,850 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila, 41,5m2 + 6m2 terasa…

  • Soba: 1.5
  • 2,752 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

113,300 €

Prodaja- Garsonjera- kompleks- Bulevar Evrope ID#9461…

  • Soba: 0.5
  • 3,907 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,022 €/m2
  • 37 m2

45m2 - Ekskluzivni kompleks urbanih

106,600 €

45m2 - Ekskluzivni kompleks urbanih vila | Veternička rampa, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,369 €/m2
  • 45 m2