Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,677 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

141,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043957
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 141,900 €
  • Cena po m2 : 2677.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

148,700 €

Grbavica-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,458 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

143,200 €

Sremska Kamenica. 49m2. Dvosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,922 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Adice

136,475 €

Stan na prodaju, Adice, Dvoisposoban, 51m2-Poseduje svoje uređeno dvorište. ID#11472…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Grbavica

145,000 €

Grbavica-Useljiv Namešten Dvosoban stan 44 m2 sa Parkingom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,295 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,300 €

Novi Sad, Novo Naselje na najlepšoj lokaciji kod Crkve u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle prodaje se odličan komfor…

  • Soba: 2.0
  • 2,398 €/m2
  • 61 m2