Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,810 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

81,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043959
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 81,500 €
  • Cena po m2 : 2810.34 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

87,550 €

Sremska Kamenica-Jednoisposoban, Useljivo kraj 2025.godine! ID#10598…

  • Soba: 1.5
  • 1,990 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Salajka

81,120 €

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 28m² sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,797 €/m2
  • 29 m2

Srbobran Srbobran

79,300 €

Srbobran, komforna kuća sa proizvodnom halom…

  • Soba: 5.0
  • 472 €/m2
  • 168 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,865 €

Petrovaradin, Garsonjera 32m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,621 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

86,500 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličnu garsonjeru na Telepu u Novom Sadu. Stan je oovršine je 32m2, nalazi se na prvom sp…

  • Soba: 0.5
  • 2,703 €/m2
  • 32 m2