Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,745 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

109,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043960
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 109,800 €
  • Cena po m2 : 2745.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

113,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,149 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

111,650 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,018 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

103,968 €

PRODAJA jednoiposobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10201…

  • Soba: 1.5
  • 2,888 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poru…

  • Soba: 3.0
  • 1,538 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

109,700 €

• Soba: 1.5
  • 2,965 €/m2
  • 37 m2