Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,537 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

233,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043962
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 233,400 €
  • Cena po m2 : 2536.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 1

236,000 €

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u N…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 81 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

238,650 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

242,050 €

Adamovićevo, odličan stan ID#8460…

  • Soba: 4.0
  • 2,916 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Podbara

230,700 €

Renoviran porodičan stan – Novi Sad, Beogradski kej!…

  • Soba: 3.0
  • 3,204 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

226,600 €

Troiposoban stan u izgradnji, moderna vila, prostrana terasa + gratis parking!…

  • Soba: 3.5
  • 2,158 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Jugovićevo

238,960 €

Prostran trosoban stan od 98 m² na mirnoj lokaciji – idealan za porodični život…

  • Soba: 3.0
  • 2,438 €/m2
  • 98 m2