Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,702 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

145,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043963
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 145,900 €
  • Cena po m2 : 2701.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

140,800 €

Prodajemo dvosoban stan na top lokaciji. Grbavica ID#11942…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Rađen po meri ODLIČAN 2.0 STAN NA PRODAJU - 42m2-Bulevar Evrope ID#11594…

  • Soba: 1.5
  • 3,333 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

147,700 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

136,750 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,607 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

155,100 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,315 €/m2
  • 67 m2