Novi Sad - Avijacija

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,768 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

102,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043964
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 102,400 €
  • Cena po m2 : 2767.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

98,360 €

Petrovaradin-Lep Dvosoban stan 43 m2 u Prizemlju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,287 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

104,800 €

Urbana vila, dvoiposoban, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,437 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

108,665 €

DVOSOBAN STAN NA DETELINARI ID#10005…

  • Soba: 1.5
  • 2,362 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

109,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,038 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

109,200 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 40 m2