Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,694 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

121,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043965
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 121,250 €
  • Cena po m2 : 2694.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Železnička stanica

119,000 €

Novi Sad-Bulevar, prodaje se nadomak SUP-a, na Bulevaru Kralja Petra l, na 7.spratu od 10, uredan jedoiposoban stan od 4…

  • Soba: 1.5
  • 2,429 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

126,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,687 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

117,420 €

Agencija Moj Dom prodaje lux stan na fenomenalnoj lokaciji kako za život tako i za iznajmljivanje! Stan je renoviran i nije potrebno ulaganje .Vredi…

  • Soba: 1.5
  • 3,558 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Prelep dvosoban stan na Adicama…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,910 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,798 €/m2
  • 40 m2