Novi Sad - Avijacija

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,592 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

165,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043966
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 165,900 €
  • Cena po m2 : 2592.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,390 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 58m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,834 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

156,300 €

Prostran dvosoban stan, 62m², dvostrano orijentisan – Nova Detelinara, Novi Sad Na prodaju komforan dvosoban stan od 62m², dvostrano orijentisan,…

  • Soba: 2.0
  • 2,521 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Salajka

164,800 €

Prodaje se stan na Salajci. Stan se nalazi na drugom spratu od tri u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe…

  • Soba: 3.0
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje nadomak Beogradskog Keja. Stan je na odličnoj lokaciji, u srcu grada, lepoj ozelenjenoj …

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

172,550 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 67 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

157,250 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,069 €/m2
  • 76 m2