Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,537 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

233,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043970
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 233,400 €
  • Cena po m2 : 2536.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

230,700 €

Renoviran porodičan stan – Novi Sad, Beogradski kej!…

  • Soba: 3.0
  • 3,204 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,000 €

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin ID#10102…

  • Soba: 3.5
  • 2,018 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

231,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,494 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Telep

232,780 €

Na prodaju – prostran duplex stan na Telepu, Novi Sad …

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Detelinara

242,050 €

Novi Sad-Nova Detelinara, Janka Čmelika, 113.00m2, 157125 eur ID#2146…

  • Soba: 3.0
  • 2,142 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

242,050 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2