Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,694 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

121,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043972
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 121,250 €
  • Cena po m2 : 2694.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

111,650 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,018 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

115,900 €

Novi Sad - Detelinara kod robne kuće, prodaje se dvosoban stan od 45m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namešten. Stan se sast…

  • Soba: 2.0
  • 2,576 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

118,250 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,884 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Socijalno

119,500 €

Prodaja renoviranog dvosobnog stana – Socijalno, širi centar Novog Sada | 40 m² | Bez ulaganja Na prodaju je kompletno renoviran dvosoban stan po…

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

128,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,067 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Cara Dušana

128,750 €

Novi Sad , Adamovićevo naselje , u novijoj vrlo kvalitetnoj i lepo odrzavanoj zgradi , prodaje se odličan dvosoban kom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2