Novi Sad - Avijacija

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,736 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

106,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043974
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 106,700 €
  • Cena po m2 : 2735.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/5

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

103,000 €

Na prodaju funkcionalan 1.5 stan na atraktivnoj lokaciji Sajam. Nalazi se na 4. spratu, uredne zgrade sa liftom. Stan je…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Novo Naselje

116,500 €

Prodaja stana, jednoiposoban, Novo naselje, 43 m2. ID#12064…

  • Soba: 1.5
  • 2,709 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

NOVI SAD. VETERNIK.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

98,470 €

MODERAN DVOSOBAN STAN – Mišeluk – Pogled koji osvaja! …

  • Soba: 2.0
  • 2,462 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

108,500 €

Novi Sad - nova detelinara, prodaje se jednosoban stan od 36m2, uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, velike sobe, kuhinje sa trpezarijom ( koja…

  • Soba: 1.0
  • 3,014 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

104,600 €

Telep- Jednoiposoban stan 38 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,753 €/m2
  • 38 m2