Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,767 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

116,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043975
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 116,200 €
  • Cena po m2 : 2766.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

111,250 €

Novi Sad - Adice Na mirnoj lokaciji na Adicama, u novoj mini zgradi modernog koncepta, u ponudi je izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan. Ovaj stan…

  • Soba: 1.5
  • 2,418 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

115,161 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 41 m2