Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,702 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

145,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043977
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 145,900 €
  • Cena po m2 : 2701.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

143,250 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

141,500 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 50m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,830 €/m2
  • 50 m2

* Vrbas *

152,850 €

* Vrbas *…

  • Soba: 3.5
  • 1,442 €/m2
  • 106 m2

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Teras

135,960 €

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Terasom, Centar Vrdnika, 4. sprat-komplet manešten sa Garažom…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

• Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2