Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,539 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

233,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043981
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 233,600 €
  • Cena po m2 : 2539.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

236,900 €

Podbara, 64m2. Fantastičan dvosoban stan sa pogledom na Dunav. …

  • Soba: 2.0
  • 3,702 €/m2
  • 64 m2

Prelepo renoviran dvosoban na keju

226,500 €

Prelepo renoviran dvosoban na keju - pogled na Dunav…

  • Soba: 2.0
  • 3,539 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Liman 3

232,780 €

ODLIČAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 …

  • Soba: 3.0
  • 2,984 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Grbavica

226,600 €

PRODAJA Stan 2.5: Novi Sad-Grbavica, 65m2, u prirodi 78m2 ID#8468…

  • Soba: 2.5
  • 3,486 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

231,750 €

NOVI SAD. BULEVAR. ČETVOROSOBAN STAN.KOPLETNO NAMEŠTEN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,695 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Podbara

241,550 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 90 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,684 €/m2
  • 90 m2