Novi Sad - Avijacija

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,702 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

145,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043982
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 145,900 €
  • Cena po m2 : 2701.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Novo Naselje-Uknjižen Dvoiposoban stan 59 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

150,380 €

Dvorišni trosoban stan u kući – Petrovaradin, Stari Majur…

  • Soba: 3.0
  • 1,904 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Liman 3

143,170 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Liman III, Balzakova, 52.00m2 ID#10755…

  • Soba: 2.0
  • 2,753 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

141,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 47 m2