Novi Sad - Avijacija

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,592 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

165,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043984
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 165,900 €
  • Cena po m2 : 2592.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4…

  • Soba: 2.0
  • 2,978 €/m2
  • 55 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

165,000 €

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747…

  • Soba: 3.5
  • 2,012 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan u Centru grada. Nalazi se u novijoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen. Dvorišno je orjenti…

  • Soba: 2.0
  • 3,956 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Banatić

170,000 €

Prodaja dvosobnog stana u Pariskim komunama ID#10293…

  • Soba: 2.0
  • 3,036 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,000 €

Elegantan jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

156,300 €

Prostran dvosoban stan, 62m², dvostrano orijentisan – Nova Detelinara, Novi Sad Na prodaju komforan dvosoban stan od 62m², dvostrano orijentisan,…

  • Soba: 2.0
  • 2,521 €/m2
  • 62 m2